+48 32 215-57-39
Strona główna » Zasady wysyłki, zwrotów, reklamacji

Zasady wysyłki, zwrotów, reklamacji


WYSYŁKA

Szanowny Kliencie,
Po złożeniu zamówienia dostaniesz wiadomość e-mail potwierdzającą przyjęcie Twojego zlecenia oraz orientacyjny czas jego realizacji. Będziesz także na bieżąco informowany o statusie zamówienia. W zależności od dostępności towaru wysyłka nastąpi od 1 do 5 dni roboczych. W przypadku chwilowego braku części zamówionych produktów, poinformujemy Cię o stanie zamówienia i poprosimy o podjęcie decyzji o częściowej realizacji, wydłużeniu czasu oczekiwania bądź też anulowaniu całości zamówienia.
Towar wysyłamy po odnotowaniu wpłaty na konto sklepu, z wyjątkiem wyboru płatności za pobraniem lub opcji bezpłatnego odbioru osobistego.
Koszty przesyłki pokrywa nabywca towaru. Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ze względu na specyfikę naszych produktów i ich niestandardowe gabaryty, przy zakupie więcej niż jednej sztuki, koszt przesyłki jest możliwy do oszacowania dopiero po złożeniu zamówienia. Poinformujemy Cię o nim mailowo i poprosimy o akceptację.
Możesz także samodzielnie BEZPŁATNIE odbierać swoje zamówienie w naszym sklepie firmowym w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Kolejowej 3.
 

ZWROTY

Możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych od daty odebrania przesyłki bez podania przyczyny i ponoszenia dodatkowych kosztów. Zwrócimy Ci pieniądze w ciągu 14 dni od momentu zgłoszenia do nas chęci zwrotu towaru. Więcej informacji, jak dokonać zwrotu, znajdziesz w Regulaminie w § 7.
Towary realizowane na specjalne zamówienie Klienta, o nietypowych właściwościach, niestandardowych rozmiarach nie podlegają zwrotom.
 

REKLAMACJE

Jeżeli stwierdzisz wady techniczne towaru lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, prosimy o odesłanie go wraz z dowodem zakupu do siedziby firmy (ul. Dolna 34, Czechowice-Dziedzice) lub sklepu stacjonarnego (ul. Kolejowa 3, Czechowice-Dziedzice), z którego był odbierany oraz opisanie przyczyny reklamacji. W ciągu 7 dni roboczych ustosunkujemy się do reklamacji.
W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji wymienimy reklamowany towar na pełnowartościowy i odeślemy na własny koszt, chyba, że możliwa będzie naprawa towaru i zgodzisz się na nią. W przypadku braku możliwości naprawy i wymiany towaru (np. z powodu braku identycznego materiału), masz prawo odstąpić od umowy, a my zwrócimy Ci całkowitą należność za reklamowany towar w terminie 14 dni. Możesz również – zamiast odstępowania od umowy - żądać stosownego obniżenia ceny.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu